stylowe szpilki
Inne

Buty z Top Model – „must have” w szafach wielu pań

Panie kochają buty – to wiadomo nie od dziś. Wiele z nich ma w swoich garderobach niezliczone ilości wyjątkowego, oryginalnego obuwia, które sprawdza się na co dzień, jak i na specjalne okazje. Niektóre kobiety widząc programy telewizyjne lub znane osoby w tv chcą wyglądać tak jak one. Inspirują się więc ich wyglądem oraz szukają ubrań, które akurat dana gwiazda miała na sobie. Podobnie jest również z butami. Buty w stylu gwiazd bardzo podobają się paniom, więc najwyższy czas poszukać takich modeli w polskich sklepach.

Buty z Top Model – na jakie modele zwróciły uwagę panie?

Panie uwielbiają oglądać programy modowe, dzięki którym poznają nowych projektantów oraz ubrania, które są akurat na czasie. Buty z Top Model urzekły wiele kobiet i to w każdym wieku. Zwróciły one uwagę na wyjątkowy fason oraz ciekawe, oryginalny kolory poszczególnych modeli. Co ważne, takie buty są teraz modne na ulicach. Panie powinny schować do swojej szafy klasyczne, czarne czółenka lub szpilki, które tak naprawdę są sztampowe. Zdecydowanie teraz lepiej postawić na buty, dzięki którym można wyróżnić się z tłumu.

Blask i mocny kolor

Buty w stylu gwiazd są niezwykle efektowne. Każda gwiazda lubi zwracać na siebie uwagę, dlatego też nie pokazuje się w kiepskiej jakości modelach, które tak naprawdę niczym nie zaskakują. Wiele pań z tv obecnie nosi mocne kolory oraz nieoczywiste wzory. Modne są motywy zwierzęce, więc wszelkie buty ze zwierzęcymi wzorami oraz efektownymi printami – warto mieć w swojej szafie na najbliższe miesiące. Ponadto, okres sylwestrowy i karnawałowy zmusza panie, by zwróciły uwagę na buty z wysokimi szpilkami, które błyszczą, świecą i mają sporo ozdobników. W tym sezonie (podobnie jak w poprzednim) wszelkie kokardki, gwiazdki, kwiatki, frędzle, hafty oraz inne ozdoby na butach są mile widziane!